YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 14.5.2018 autor Zdeněk Michalec, 10.5.2018

 

V pondělí 14. května bude místem pravidelného setkání brněnských chlapů přístavba kostela Povýšení sv. Kříže v Brně Slatině (zde). Začínáme jako obvykle v 19:15 hod..

Program pro tento večer připravuje Jirka Zelinka. V rámci opakování Rohrovských témat se tentokrát věnujeme posvátnému kruhu kříže. Co se o něm psalo na Ghost Ranchi si můžete přečíst zde. Na Jirkovo povídání bude navazovat sdílení ve skupinkách.

Pozor -  Z organizačních důvodů je třeba se předem přihlásit v tabulce níže!!! 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Slatina
Zdeněk
Jiří
Ivan
Martin
Marek
Jiří
Zdeněk
Petr
Jakub
Petr
Mirek
Petr
Petr
lIBOR
Jirka
Pavel
Premek
Pavel

zatížení serveru