YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna u Bučků

kopírovat odkazdatum akce 30.4.2018 autor Zdeněk Michalec, 25.4.2018

Ahoj chlapi,

vzhledem k tomu, že se žádní hostitelé pro dělené setkání nenahlásili, tak jsem si říkal, že bychom mohli zavzpomínat na „dávné doby“, kdy nebyla dělená setkání a scházeli jsme se každých 14 dní po rodinách.

Takže se v pondělí 30.4. sejdeme u nás doma (Glocova 12, Brno-Tuřany) na „májovém posezení“. Můžeme si na zahradě zahrát pétanque, (případně zastřílet z luku, pistole, …), občerstvit se a potom u ohně zabubnovat, pomodlit se a nechat prostor ke sdílení.

Navíc další den je volno, takže nebudeme muset spěchat J

Těším se na vás

Jirka Buček

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Tuřany, Glocova 12
Jirka
Zdeněk
Jirka
Luboš
Pavel
Petr
Jiří
Ivan
Petr
Zdeněk
Pavel
Roberto
Pavel
Petr
Zdenál

zatížení serveru