YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 16.4.2018 autor Zdeněk Michalec, 11.4.2018

Místem dalšího pravidelného setkání brněnských chlapů bude tentokrát duchovní centrum na Lesné, Nezvalova 13 ( mapa ).

Kvůli zkoušce místního sboru začínáme až v 19:30 hod.!

V rámci přípravy na letní setkání s Richardem Rohrem si tentokrát budeme povídat o mužských archetypech. Večerem nás bude provázet Pavel Bajer, který k tomu uvádí:

"Asi každý z nás by chtěl zralým mužem. Mužské archetypy jsou považovány za stavební kameny mužské zralosti. Podíváme se na čtyři mužské archetypy, a také na jejich aktivní a pasivní stíny. K tomu využijeme umění a historii, abychom lépe porozuměli tomu, jak se který archetyp, ať už v pozitivní či negativní rovině, projevuje.

V druhé části večera se rozdělíme do skupinek a budeme hledat odpovědi na otázky zaměřující se na to, jak se nám daří či nedaří rozvíjet pozitivním způsobem jednotlivé mužské archetypy."

zatížení serveru