YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Čtyřjediné setkání pro chlapy v Brně a okolí

kopírovat odkazdatum akce 5.3.2018 autor Jirka Buček, 28.2.2018

Minule jsme trochu „pootevřeli vrátka“ knize Richarda Rohra „Cesta divokého muže“. Stihli jsme si ve druhé části ve skupinkách i něco vzájemně říct, ale určitě to nebylo vyčerpávající a navíc mnozí se nemohli zúčastnit.

Máme proto šanci „dotáhnout“ ve sdílení tato důležitá témata díky nadcházejícímu dělenému setkání. Pro inspiraci přikládám schéma a otázky, které jsme probírali. V knize je ale celá řada dalších zajímavých témat, kterých se samozřejmě také můžeme dotknout (vztah k otci, archetypy, „Železný Jan“, malý chlapec a starý muž,  …).

Soubor s mužskou duchovní cestou, cestou dvou Janů a otázkami, které jsme promýšleli na minulém setkání, si můžeš stáhnout zde.

Hostitelé:

1. Zdenek Řehák -  1+6 bez bubnů
2. Jura Brauner – Dolní Kounice 1+6 s bubny
3. František Švestka – viz chlapi/2017/5630   1+6  s bubny
4. Jirka Pospíšil - Babice popis viz zde

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceKouniceLíšeňStřelice
JirkaJuraZdeněkFrantišek
JiříZdeněkRobilJirka
RobilPavelJiříPetr
JirkaJiříMichalPetr
OndraRobertoChristianMichal
MartinVladimír
IvanPetr

zatížení serveru