YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 19.2.2018 autor Zdeněk Michalec, 14.2.2018

V pondělí budeme pokračovat v „přípravě“ na letní setkání s Richardem Rohrem. Tentokrát se pokusíme přiblížit si jeho knihu Cesta divokého muže, která nás v počátcích našeho setkávání velmi ovlivnila. Zvláště se zaměříme na cesty našeho duchovního vývoje a na zpracování agresivity. Kromě povídání bude i prostor na ztišení a na sdílení ve skupinkách. Večerem nás budou provázet Roberto Scavino a Jirka Buček.

Sejdeme se ve skautské klubovně v Bystrci v obvyklých 19:15 hod. Doneste si prosím přezůvky.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, Vrbovecká 2 (dřevěná stavba vzadu za školkou). U klubovny nelze parkovat, auta proto nechte na velkém parkovišti ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).

zatížení serveru