YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Dělená setkání v Brně a okolí

kopírovat odkazdatum akce 11.12.2017 autor Martin Šmídek, 7.12.2017

Milí kamarádi, sehnat tři hostitele se pro Jirku stalo úkolem nesplnitelným. Možnost sejít se v menší skupině a popovídat o životě se tak proto zřejmě poštěstí jen nemnohým ...

Pavel k zamyšlení nabízí téma adventu (jako času příhodného - kairos)  v zorném úhlu některých myšlenek z Orkovy knihy Nevyžádané rady mládeži. Zdeněk se k adventnímu tématu jistě přidá. 

Robertovi nás přišlo líto a tak nabídl setkání i ve svém domově. V noci se ještě přidal Petr, takže jsou opět čtyři skupiny - čtyřjediné setkání.

Sejít se bude možné na těchto místech

  • v Ochozi u Pavla Wawracze - v počtu 10-12 chlapů, určitě s bubnama - popis cesty najdete zde,
  • v Bystrci u Zdeňka Michalce - v počtu max 8 chlapů bez bubnů - popis cesty najdete zde
  • v Kníničkách u Roberta Scavina - v počtu 8 chlapů bez bubnů - popis cesty naleznete zde
  • ve Starém Lískovci u Petra Jandy - v počtu 8 chlapů s bubny - popis cesty naleznete zde

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcKníničkyOchozSt.Lískovec
ZdeněkPetrPavelPetr
MartinPetrOndraPetr
IvanRobertoJiříPavel
PetrZdeněkJenda
JirkaLiborFrantišek
KamilJirkaJan
Ondra
Libor

zatížení serveru