YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 2.10.2017 autor Zdeněk Michalec, 27.9.2017

V průběhu léta jsme mnozí prožili krásné chvíle v Nesměři, příp. na Manželských setkáních. Byli bychom rádi, kdyby to tak zůstalo i po návratu domů. Tam se však pod tlakem všedních starostí pocit Boží blízkosti rychle vytratil.

Na úvod tohoto pravidelného setkání brněnských chlapů si společně poslechneme přednášku P. Vlastimila Kadlece z letošní charismatické konference, která se tímto problémem zabývá. Pak bude čas sdílení ve skupinkách o tom, co je tou naší „horou“, kde je nám tak dobře a jak prožíváme chvíle po sestupu do údolí.

Sejdeme se ve skautské klubovně v Bystrci v obvyklých 19:15 hod. Doneste si prosím přezůvky.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, Vrbovecká 2 (dřevěná stavba vzadu za školkou). U klubovny nelze parkovat, auta proto nechte na velkém parkovišti ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).

zatížení serveru