YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi (nejen)z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 18.9.2017 autor Martin Šmídek, 11.9.2017

Před týdnem jsme společně shlédli film Táta, který otevřel mnohé z otcovsko-synovských vztahů. Pokud jste ho neviděli, nevadí, stačí si vzpomenout na vlastní otcovsko-synovský život ... Přijďte si o tom popovídat do jedné ze dvou skupinek.

Skupinky jsou tentkrát jen dvě, protože řada z nás bude v té době v Nesměři na Pátém rituálu. Vzpomeňte na nás prosím.

Jako hostitelé se nabídli

  • ve Starém Lískovci Petr Janda - popis cesty je zde 
  • ve Slatině Jirka Motáček - popis cesty je zde 

Přihlašujte se prosím pomocí obvyklé tabulky

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

LískovecSlatina
PetrJirka
FrantišekLibor
JirkaZdeněk
PremekIgor
JirkaPetr

zatížení serveru