YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

WORK CAMP - Brigáda na Domě setkání

kopírovat odkazdatum akce 27.8.- 2.9.2017 autor Miloš Vyleťal, 9.6.2017

Milí přátelé, kapacita této akce je plně obsazená. Evidujeme pouze náhradníky. Děkujeme za váš zájem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drazí přátelé MS a Domu setkání,

i letos vás srdečně zveme na letní brigádu v Albeřicích, která je vhodná, jak pro jednotlivce, tak i rodiny. Akce je sice spojena s trochou potu, mozoly a dřinou - ale taky se zábavou, společenstvím přátel a pocitem dobře využitého času.

Kdo můžete a chcete - přijeďte aspoň na pár dnů pomoct a případně spojit tento čas s rekreací.
Brigáda bude ve dnech 27.8 – 2.9.2017, ale předpokládáme, podobně jako loni, že se někteří účastníci vystřídají podle toho, komu se to jak hodí na kratší či delší dobu. Kdo chce může přijet dříve a udělat si výlet, nebo jinak využít volný čas pro rekreaci.

Ubytování a strava pro brigádníky je zajištěna zdarma. Do práce se mohou zapojit i starší děti (společně se svými rodiči) a mládež. Vítáni jsou všichni ochotní přiložit ruce k dílu. (Akce však není vhodná pro rodiny s malými dětmi. Účast malých dětí je možná spíše výjimečně po domluvě předem.)

Letos sháníme obzvlášť muže ochotné se ujmout i zednických prací, většinou jednodušších.

Potřebujeme dokončit řadu dříve rozdělaných stavebních prací: ve skladu LTO - okna, asanace podlah a zdí; opravy zídek, zdí, omítek; dozdění již zapravených oken; sokl lyžárny; oškrábat a natřít dřevěný štít; studna – vyčištění terénu, výkopové práce, úpravy; nátěry kovových konstrukcí a plechů, úprava dolního parkoviště, rozšíření prostoru ohniště, vyrobení pohodlných lavic k ohništi, výroba a osazení kamenného stolu… a jako každý rok běžná údržba všeho co se za rok stačí pokazit nebo ušpinit - opravy židlí, nábytku, mytí oken, velký úklid a třeba i něco dalšího …

Samozřejmě to vše budeme moct udělat pouze, když nás bude dostatek. Pokud chcete přijet, pošlete nám co nejdříve vyplněnou přihlášku, abychom věděli s kým můžeme počítat a kolik prací si můžeme nachystat.

Pokud můžete přispět finančně na nákup materiálu a stravy pro brigádníky, posílejte dary na účet: 2000465448/2010 , VS uveďte své rč a SS: 22 . Rádi vám vystavíme také potvrzení o daru, které můžete použít k odpočtu ze základu pro výpočet daní.

Všem pomocníkům předem moc děkujeme a těšíme se na setkání s vámi na Domě setkání v Albeřicích.

S přáním Božího požehnání do další dnů

Miloš a Gita Vyleťalovi & YMCA Setkání .

Přihlášky a informace : ymca@setkani.org ; 731 625 615

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,***
pak vyplňte a odešlete dle informací výše

Závazná přihláška
Workcamp - Brigáda

Dům setkání, Albeřice, 27.8.-2.9.2017

Příjmení, jména a dat.narození:

rodiče:

děti:

Adresa:

telef.:

e-mail:

Poznámky: (uveďte pokud chcete odvoz od nádraží, dietu apod...)

 

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění a souhlasím s uvedením mých kontaktních údajů vadresáři účastníků akce, který obdrží její účastníci. Současně souhlasím s tím, že pořadatel je oprávněn dokumentovat průběh akce – pořizovat foto, audio, video záznamy a tyto materiály použít pro účely další propagace své činnosti

zatížení serveru