YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 2.5.2017 autor Zdeněk Michalec, 12.4.2017

Toto pravidelné setkání brněnských chlapů je tentokrát kvůli státnímu svátku mimořádně přeloženo na úterý!!!

Sejdeme se ve skautské klubovně v Bystrci v obvyklých 19:15 hod. Doneste si prosím přezůvky.

Program tentokrát připravuje Zdeněk Michalec. Bude to pár nahlédnutí do života Mojžíše. Povídání o jeho mužské cestě, o dorůstání do zralé moudrosti. A především o Mojžíšově přátelství s Hospodinem.
Zkusíme se také společně zamyslet nad tím, jak moc se některé události z Mojžíšova života dotýkají našich životních příběhů.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, Vrbovecká 2 (dřevěná stavba vzadu za školkou). U klubovny nelze parkovat, auta proto nechte na velkém parkovišti ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).

Prezentaci k tématu najdete zde. Můžete si poslechnout i komentář k prezentaci (odkaz). Za sníženou kvalitu záznamu se omlouváme.

zatížení serveru