YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi (nejen) z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 20.2.2017 autor Martin Šmídek, 15.2.2017

Hlavní tématem dělených skupinek je hledání vlastní identity a cesta ke zralé osobnosti, ale nebojme se hovořit i o něčem jiném, protože hlavním smyslem dělených setkávání je sdílení o sobě samých, o tom, čím žijeme.

Sejít se tentokrát můžeme na čtyřech místech

  • Libor Macák, Líšeň, Hubrova 5, 7+1 bez bubnů
  • Jirka Hromek, Neumannova 6, Adamov, bez bubnů
  • Jiří Josef Kohoutek, Marie Steyskalové 34, Brno-Žabovřesky, 7+1, bez bubnů, bude se sedět ve sklepě, takže bundy (mikiny) s sebou
  • Martin Báča, Mečířova 15, Brno-Kr.Pole, 7+1, s bubny

Všem hostitelům děkujeme!

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKrálovo PoleLíšeňŽabovřesky
JirkaMartinLiborJiří
OndraJiříZdeněkJirka
LiborPetrPetrZdeněk
KarelJuraPremekPetr
RobertoPetrPetr
IgorPavelLaďa
PetrPavel
JaromírIvo

zatížení serveru