YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 6.2.2017 autor Zdeněk Michalec, 1.2.2017

Místem dalšího pravidelného setkání brněnských chlapů bude přístavba Kostela Povýšení sv. Kříže v Brně-Slatině (zde). Začínáme v obvyklých 19:15 hod.

Přednáška profesora Smékala na minulém setkání byla plná zajímavých podnětů a tak se tentokrát k některým bodům ještě vrátíme formou diskuse v malých skupinkách a na závěr společně.

Najdete-li si chvíli času, zkuste si prosím alespoň některé věcí připomenout (především lze doporučit prezentaci „Zralost osobnosti“). Prezentace i nahrávky najdete na tomto místě: odkaz

zatížení serveru