YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi (nejen) z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 9.1.2017 autor Martin Šmídek, 5.1.2017

Kamarádi - v pondělí se sejdeme v menších skupinkách. Je to způsob sdílení, o kterém často mluvíme, jak je pro nás důležitý a přínosný. Škoda, že se do neděle nabídli jen dva hostitelé - takže se na všechny nedostane. Velké díky patří Přemkovi, Jirkovi a od neděle večera také Oldovi.

  • Přemek Paseka ve Šlapanicích - popis cesty zde
  • Jirka Buček v Tuřanech - popis cesty zde
  • Olda Farsa v Bílovicích, Teperova 638 (Olda má tel. v případě nouze 602 710 340. Ulice je asi 100 nad kostelem směrem na Brno. Je také dostupný příjezd busem č. 75 ze Staré osady i vlakem na Blansko.)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BíloviceŠlapaniceTuřany
OldaPřemekJirka
LiborJirkaJiří
JirkaLiborPetr
OndřejPetrRoberto
PavelZdeněk
Petr
Zdeněk

zatížení serveru