YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi (nejen) z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 13.6.2016 autor Martin Šmídek, 8.6.2016
Čeká nás poslední setkání v malých skupinkách před prázdninami. Prázdniny nebudeme mít sice my, ale naše děti a vnoučata ano.  Vybavujeme si ještě to těšení se na prázdniny? 

Setkáme se díky těmto hostitelům:
  • Libor Macák - Líšeň, Hubrova 5, bez bubnování
  • Zdeněk Michalec (Bystrc) - bez bubnů
  • Jiří Josef Kohoutek  - Marie Steyskalová 34, Žabovřesky – ve sklepě řadového domu nebo na zahrádce

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcLíšeňŽabovřesky
ZdeněkLiborJiří
JirkaJiříJiří
بطرسZdeněkPavel
MartinPavel
IvanPavel
VáclavJiří

zatížení serveru