YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi (nejen) z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 16.5.2016 autor Martin Šmídek, 12.5.2016
Během výročního setkání se často ozývalo, že nejdůležitější jsou pro nás setkání v malých skupinkách. V pondělí k tomu bude, díky našim hostitelům, opět příležitost.

Sejdeme se 
  • na Lesné u Jardy Švece, Brechtova 25/4, 1+6, bez bubnů, mapka je zde
  • v Tuřanech u Jirky Bučka,  Glocova 12, 1+9. Pokud bude příznivé počasí, tak dáme na zahradě petanque (připomínka památného křižanovského klání) a potom budeme sedět u ohně. Vezměte si bubny a teplé oblečení. Cesta je zde.
  • v Adamově u Jirky Hromka, bubnování u Ptačí studánky (popis je zde). Počet jako obvykle
Další skupinka bude u nás doma, ale jen dvojčlenná - Marie má narozeniny :-)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovLesnáTuřany
LiborMartinPetr
VojtaJiříJirka
JiříStandaPetr
PavelPavel
ZdeněkPetr
Vladimír
Jaromír
Jirka

zatížení serveru