YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Jubilejní setkání chlapů z Brna a okolí

kopírovat odkazdatum akce 7.3.2016 autor Zdeněk Michalec, 2.3.2016

Přátelé, v pondělí 7/3 se sejdeme na Lesné a zavzpomínáme na uplynulých 15 let naší brněnské skupiny. Jak je na tomto místě zvykem, začínáme až v 19:30 hod.

Bude tam trochu povídání s fotkami, na závěr nějaký film Arnošta Tomse a jako hlavní bod programu diskuse o tom, co v našem společenství je pro nás důležité, co bychom klidně oželeli, čím by mohl každý z nás přispět atd.

Výstupy této diskuse poslouží jako podklad pro setkání zástupců chlapských skupin v červnu t.r.

Nedokážeme ani přibližně odhadnout počet účastníků a hostitelé to potřebují vědět kvůli zajištění občerstvení. Zapište se prosím do tabulky.

Díky a těším se na vás.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Lesná - 15. výročí
Zdenek
Martin
Pavel
Jirka
Martin
Pavel
Ivan
Pavel
Václav
Petr
Jiří
Zdeněk
Pavel
Pavel
Honza
Petr
Petr
Jirka
Jarek
Petr
Jiří
Jirka
Libor
Petr
Michal
Pavel
Petr
Filip
Roberto
Jiří

zatížení serveru