YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Valašské setkání chlapů RAJNOCHOVICE

kopírovat odkazdatum akce 6.- 8.5.2016 autor Miloš Vyleťal, 16.2.2016

Přátelé, 

o víkendu 6.-8.5.2016 se uskuteční další Valašské setkání chlapů v Rajnochovicích. 

Pro velký zájem a přání některých z vás zopakujeme zde po deseti letech téma:

ČTYŘI DOHODY

Další ze série víkendů zaměřených na spiritualitu muže. Volně navazuje na předchozí témata: Cesta divokého muže, Čtyři archetypy, Jak udělat šťastnou svoji manželku (i sebe) ad. 

Tentokrát budeme mít příležitost prohloubit své mužství na cestě od divokého k moudrému muži zamyšlením, ztišením a sdílením na téma Čtyř dohod: Nehřeš slovem! Nevytvářej si domněnky! Neber si nic osobně! Dělej vše nejlépe jak dokážeš! Jednoduché zásady, které nám mohou zásadně pomoct v uskutečňování naší cesty proměny...

Nebudou však chybět ani chvíle chlapského pokecu, fotbálku, společná mše, relax ... to vše v čistě chlapském společenství.

Zúčastnit se mohou všichni, kdo mají upřimný zájem lépe se vyznat sami v sobě a rozvíjet svůj chlapský duchovní život. 

Pozvěte i své kamarády! V Rajnochovicích je místa dostatek :-) 

Fotky z předchozích setkání zde (2013) a  zde. (2014) 

Na setkání s tebou se těší

Pavel Koukal+Joža Kundrát+Honza Šlachta+Miloš Vyleťal

Místo konání: 
Rajnochovice, diecézní středisko mládeže Archa (http://www.ado.cz/sarkander/archa/  )

Lektoři: Jan Šlachta, Miloš Vyleťal

Přihlášky (na konci této stránky) posílejte obratem, nejpozději do naplnění kapacity objektu...  e-mailem na adresu: ymca@setkani.org 
Informace taky na: 731 625 615    

Pořádá: Parta chlapů ve spolupráci s YMCA Setkání

.

Další informace k akci:

Příjezd: v pátek mezi 17:00-18:30 (večeře)

Ukončení: v neděli obědem kolem 14:00

Strava: je zajištěna celodenní, v dostatečném množství. Pro včasné nahlášení počtu strávníků potřebuji Tvoji závaznou přihlášku co nejdříve.

Ubytování: ve více lůžkových chatkách s lokálním topením. Nutno si vzít svůj spacák!

Cena: 650,- Kč/víkend (v odůvodněných případech je možné požádat o slevu) Platba přímo na místě.

Ostatní:  vezmi si buben (svůj nebo půjčený) a pokud hraješ - tak i kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj.  Vezmi si pohodlné oblečení a přezutí aby jsi se cítil příjemně. A také oblečení a obutí na vycházku v okolí, nebo fotbálek v odpolední pauze .

Nezapomeň: si vzít také Bibli, psací potřeby, dobrou náladu a "mysl začátečníka"…

P.S: Loni jsme se loučili s tím, že mnozí byste i rádi pomohli na středisku Archa přiložit ruce k dílu. Tak jenom připomínám, kdo chcete a můžete, přijeďte o den-dva dříve pomoct správci, Láďovi Kopečnému s proměnou střediska. Je nutné se mu však k tomuto účelu přímo přihlásit na mail, nebo telefonicky (archa.rajnochovice@centrum.cz;  573 391 215, 776 857 448 ), kromě toho, že mi pošlete přihlášku na víkendovou akci.

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,*** 
pak vyplňte a odešlete dle informací výše

 Závazná přihláška na víkend pro muže   Rajnochovice, 6.-8.5.2016

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění  a souhlasím s uvedením mých kontaktních údajů adresáři účastníků akce, který obdrží její účastníci. Současně souhlasím s tím, že pořadatel je oprávněn dokumentovat průběh akce – pořizovat foto, audio, video záznamy a tyto materiály použít pro účely další propagace své činnosti.

Jméno:  

dat.narození :

Adresa, PSČ:  

telef.: 

e-mail:

Poznámky: 
zatížení serveru