YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi z Brna u sv. Tomáše

kopírovat odkazdatum akce 25.1.2016 autor Zdeněk Michalec, 20.1.2016

Můžeme se těšit na další příběh o doprovázení a naději. Rodina Ungerova v  komponovaném svědectví přiblíží společný život rodiny se zdravotně postiženým synem. 

Tentokrát se mimořádně setkáme v sakristii kostela sv. Tomáše na Moravském náměstí. Začínáme v obvyklých 19:15 hod. Bubnování máme povoleno!

Vchod do sakristie je z boku kostela vedle katastrálního úřadu. Řidiči nejpohodlněji zaparkují na krytém parkovišti před Janáčkovým divadlem. Vjezd je proti pomníku rudoarmějce. Od 18:00 je cena 20,- Kč/hod. Zabočit ke garážím se dá z ulice Rooseveltovy nebo v opačném směru z Moravského nám. Viz přiložená mapka.

sv_tomas.JPG 

zatížení serveru