YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 11.1.2016 autor Martin Šmídek, 6.1.2016
Země ukázkově ulehla k zimnímu spánku. My chlapi  však již vzhlížíme k blížícímu se jaru. Na Tři krále jen o krok dále, v pondělí už ale bude den o 20 minut delší než o Vánocích. 

Dobrá příležitost to oslavit v malých skupinkách!
Co si počneme s tím časem, kterým nám letos Hospodin dá?
V rámci našeho sdílení se také můžeme vrátit ke Dvěma příběhům o naději (odkaz). 
Dotklo se něco z toho naší osobní zkušenosti?

Sejít se můžeme na těchto třech místech:
  • v Líšni u  Libora Macáka - 7+1chlapů bez bubnů. Adresa: Hubrova 5, Líšeň. Auto: Parkujte na jednom z parkovišť ve svahu - u začátku ulic. MHD: nejlépe linka č.8, zastávka Masarova, popř. bus č. 55 zastávka Bartákova.
    Kvůli dětem - nezvoňte prosím na zvonek, až budete přede dveřmi, prozvoňte 608 556 980. V případě bloudění volejte.
  • v Kohoutovicích u Seye -  Helenka prý opět zatopí v krbu :-) , takže můžeme zavzpomínat na staré časy - na stejném místě je pečlivě popsána i cesta. 10 +1 chlapů, bubny s sebou (kdo jste citliví na oči, vemte si potápěčské brýle).
  • v Ochozi u  Pavla Wawracze – Ochoz u Brna 422, telefon pro bloudící: 774 442 932.  Zaparkovat je nejlepší u obecního úřadu, viz. mapka. 10 +1 chlapů, bubny s sebou.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

KohoutoviceLíšeňOchoz
OtaLiborPavel
MartinZdeněkLibor
ZdeněkPavelRené
IvanMartinJiří
HonzaPavelJiří
JiříPavel
RobertoJirka
PetrPavel
Petr
Václav
Petr

zatížení serveru