YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 16.11.2015 autor Martin Šmídek, 11.11.2015
Tentokrát se sejdeme ve 3 skupinkách, a to v obvyklém čase 19:15 hod. Jako hostitelé se nabídli
  • v Kníničkách Roberto - najdete ho zde, bubny s sebou
  • v Bystrci Jirka Zelinka, Teyschlova 14 (bez bubnů) pro 5 hostů
  • V Adamově s Jirkou Hromkem, Neumannova 6 (popis je zde), bubnovat bychom mohli u ptačí studánky, jako minule (pokud nebude pršet)
Kromě obvyklého sdílení se můžeme zamyslet nad tím, co jsme se naučili za 26 let života ve svobodě. Co nám ta doba dala nebo naopak vzala? Cítíme se být opravdu svobodnými lidmi nebo nás stále něco svazuje? 

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovBystrcKníničky
JirkaJirkaRoberto
LiborZdeněkPetr
VojtaPetrJiří
JirkaPetrZdeněk
FilipPetr
MartinPavel
Jirka
Libor
Petr
Ondra

zatížení serveru