YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

CHLAPI nejen z Brna v Senoradech

kopírovat odkazdatum akce 7.- 8.8.2015 autor Zdeněk Loučka, 11.7.2015

Letos, na již "tradičním" prázdninovém setkání v Senoradech č.p.41 se sejdeme v pátek 7.srpna. Pozvěte své přátele a nezapomeňte spacák, buben či jiné hudební vyluzovače, úsměv a "slunce v duši".

Přihlašujte se v přiložené tabulce. Pokud Vám to nejde volejte 602 582 616 nebo pište hej_rup zavináč volny.cz

Připomínám, že od Tetčic je cesta na Ivančice(Oslavany) v Neslovicích uzavřena, objížďka je přes Zastávku-Zbýšov-Oslavany-Novou Ves. Od Modřic na Ořechov-Hajany se taky kope, ale kyvadlově na semafory je průjezdná.

autor Zdeněk Loučka, 16.8.2015

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Senorady saloon
Zdenál
Martin
Zdeněk
Petr
Ivo
Pavel
Jirka
Jiří
petr
Mirek
Jiří
Roberto
Libor
Libor
Přemek

zatížení serveru