YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi z Brna na v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 18.5.2015 autor Zdeněk Michalec, 2.4.2015

Místem tohoto pravidelného setkání je skautská klubovna v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.
V rámci našich snah o občasné návraty ke kořenům naší chlapské spirituality si program inspirovaný knihou Richarda Rohra "Všechno má své místo" připravuje Jirka Buček.

Popis cesty :  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ.  

Velké parkoviště pro auta je ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).  Lze také přijet MHD. Možností je více, např. tramvají č. 1, zastávka Ondrouškova.

Doneste si prosím přezůvky.  
 

kopírovat odkazautor Jiří Buček, 14.5.2015
Návrat ke kořenům skrze pár témat z knihy R.R. "Všechno má své místo" bude probíhat formou vykládání, ztišení a sdílení. Vezměte si případně tužku a kousek papíru.
zatížení serveru