YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 9.3.2015 autor Zdeněk Michalec, 4.3.2015

K dalšímu pravidelnému setkání brněnských chlapů jsme zváni do skautské klubovny v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

V průběhu tohoto večera se ještě vrátíme k příběhům paní Věry Sosnarové (odkaz) a Josefa Egyptského (téma nedávného chlapského víkendu v Komunitě Blahoslavenství v Dolanech).

Zamyslíme se nad tím, jak se nám daří snášet nespravedlnosti a křivdy v našem životě a jak nás poznamenala minulá příkoří. Průběh večera budou moderovat Martin a Zdeněk.

 Popis cesty :  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ.  

Velké parkoviště pro auta je ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).  Lze také přijet MHD. Možností je více, např. tramvají č. 1, zastávka Ondrouškova.

Doneste si prosím přezůvky.   
zatížení serveru