YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Manželský víkend III

kopírovat odkazdatum akce 15.- 17.5.2015 autor Miloš Vyleťal, 26.2.2015

Milí přátelé! Akce je obsazená. Evidujeme pouze náhradníky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dům setkání, Dolní Albeřice (Krkonoše)

Přátelé, srdečně vás zveme k účasti na dalším, již třetím pokračování programu, který je určen manželům k obnově a prohloubení jejich vztahů. Jeho obsah vychází, z již známých programů „Manželská setkání“ a „Manželské večery“. Svoji víkendovou formou však nabízí vhodnou příležitost těm, kdo se týdenních kurzů MS nemohou zúčastnit, anebo si chtějí známá témata a dovednosti manželského života osvojit, či prohloubit a upevnit. Tento pokračovací víkend je určen přednostně těm, kdo se už zúčastnili prvního i druhého víkendu.  Možná účast max.12 párů.

Hlavní témata víkendu: 

  • Manželská intimita, 
  • Umění komunikace II., 
  • Jak milovat své děti.

MANŽELSKÝ VÍKEND   nabízí účastníkům:  

  • vzácný čas pro jejich manželství a společné sdílení (pouze v manželském páru)
  • lepší poznání a pochopení svého partnera i situace
  • nácvik základních komunikačních dovedností
  • možnost odpočinku a změny každodenní rutiny
  • společenství dalších manželských párů

Kratší přednášky k tématu, budou střídat bloky k osobnímu zamyšlení a sdílení v manželském páru. Pro osobní i párovou práci budeme používat pracovní listy, vytvořené pro tuto akci. Manželé budou mít příležitost si spolu popovídat o vybraných tématech i o důležitých otázkách, na které ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Vše probíhá v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Soukromí každého páru je respektováno, skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu dalšímu nic říkat.

Na setkání s vámi se těší

Miloš a Gita Vyleťalovi 
Ondřej a Monika Sikorovi

Příjezd:   v pátek večer, nejlépe do večeře v 19.00 h…

Ukončení:   v  neděli obědem ve 13.00 hod.

Strava:   je zajištěna celodenní, včetně malého občerstvení v průběhu dne.

Ubytování:   v příjemně zařízených pokojích Domu setkání. Postele s lůžkovinami. K dispozici je koupelna se sprchou a WC na patře. Každý pár je ubytovaný samostatně. Pro zájemce možnost komfortních pokojů se samostatnou koupelnou a WC (příplatek 140,- Kč za lůžko a noc).

Poplatek:   
Plná cena za pár2200,- Kč / víkend a pár (pokrývá náklady na ubytování, stravu, program)

Dotovaná cena za pár (dotováno z jiných darů): 1800,- Kč / víkend a pár (pro ty, kterým rodinný rozpočet neumožňuje úhradu plné ceny) 

Sponzorská cena za pár: 2700,- Kč / víkend a pár (pro ty, kteří mohou podpořit účastníky s dotovanou cenou)

Uhraďte prosím jednu z variant, podle vašich finančních možností.

Platba po potvrzení přijetí přihlášky převodem na účet: 2000465448/2010 , VS= datum nar. jako RRMMDD, KS=558, SS=513

Ostatní:   pokud hraješ na kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj, vezmi si ho sebou. Budeme mít příležitost si spolu zazpívat.   A také oblečení a obutí na vycházku do okolí, podle aktuálního počasí…  

Přihlášky:   pošlete na adresu: ymca@setkani.org nebo YMCA Setkání, Pivovarská 3, 794 01 Krnov    Informace také na: 731 625 615

*** Formulář přihlášky zkopíruj do mailu,*** 
pak vyplň a odešli na  
 ymca@setkani.org

Závazná přihláška - Manželský víkend III.
Dům setkání, Dolní Albeřice 1; 15.-17.5.2015

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění  a souhlasím s uvedením mých kontaktních údajů vadresáři účastníků akce, který obdrží její účastníci. Současně souhlasím s tím, že pořadatel je oprávněn dokumentovat průběh akce – pořizovat foto, audio, video záznamy a tyto materiály použít pro účely další propagace své činnosti. 

Jméno, příjmení a dat.narození manžela: 
Jméno, příjmení a dat.narození manželky:

Adresa, PSČ: 
telef/mobil: 
e-mail:

Poznámky:


zatížení serveru