YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Dvojjediné setkání v Brně

kopírovat odkazdatum akce 23.2.2015 autor Martin Šmídek, 19.2.2015
Vzhledem k jarním prázdninám budou tentokrát jen dvě skupinky, a to v Bystrci a v Židenicích.
Začátek je v obvyklých 19:15 hod.

Jako téma pro sdílení by nám mohly posloužit naše dojmy ze svědectví paní Věry Sosnarové. Co jsem si uvědomil? Změnil se nějak můj pohled na to, co je v životě nejdůležitější? Co je podstatné na mém vztahu k Bohu?

Jako hostitelé skupinek se nabídli
  • Petr Schnirch v Židenících, Klíny 71 
  • Petr Balous v Bystrci, Kuršova 26, 1. patro (oprava původní chybné adresy)
Zapište se do spodní tabulky. Zapisujte se raději rychle, míst je nemnoho. Pokud budete jednadvacátí, stáváte se novým hostitelem. Oko bere.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcŽidenice
PetrPetr
MichalZdeněk
JirkaMartin
VáclavOldřich
standa
Pavel
Petr
Pavel

zatížení serveru