YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti 2015

kopírovat odkazdatum akce 16.- 20.9.2015 autor Zdeněk Michalec, 27.1.2015

Vede a přednáší - P. Petr Glogar, OCD 
Rituály - P. Václav Vacek

PetrGlogar.jpgRádi bychom vás pozvali na dvanáctý ročník 
„Mužského rituálu přechodu 
do zralé dospělosti“ 

(Men´s Rites of Passage - MROP), 
inspirovaného františkánským knězem Richardem Rohrem. 

Jedná se o netradiční duchovní cvičení v ekumenickém duchu, které se soustředí na problematiku přechodu mužů ke zralé dospělosti. Víme, že dospělými a moudrými se nemůžeme stát po jednom víkendu. Ale již více než 900 (našich) mužů udělalo při absolvování uplynulých ročníků této akce osobní zkušenost, že na cestě ke zralé dospělosti může být tento víkend velmi dobrým začátkem. 

Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, jeho základ je však plně založen na křesťanských hodnotách.

Další podrobnosti průběžně najdete i na www.familia.cz
zatížení serveru