YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 54 akcí

Výjezdní setkání (nejen) brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 26.1.2015 autor Martin Šmídek, 20.1.2015
Kamarádi,

Jirka Brauner nás zve na oslavu svých půlkulatých narozenin do Dolních Kounic. 

Potřebuje vědět, kolik z nás mu přijede pokondolovat (inspiraci naleznete zde) - napište se prosím do tabulky pod pozvánkou. Do druhého sloupečku se napište pokud chcete využít Jirkovy nabídky k přespání. 

Cestu k Jirkově gruntu naleznete pomocí mapky. Z Jirkových pokynů:
"Není možné parkovat u synagogy, neboť se tam točí autobus, ale dvě auta můžou zaparkovat za synagogou u mých dvou červených velkých vrat, kde jsou značky Zákaz stání."

Bubny si vezměme, Jirkův soused je známý milovník hudby.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

počítám s přespánímpřijedu jen na večer
JirkaMartin
Petr
Zdeněk
Pavel
Jiří
Jiří
Petr
Libor
Zdeněk
Jaroslav
Luboš
Pavel
Pavel
Zdeněk
Ivan
Roberto
Jarda

zatížení serveru