YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Vánoční setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 30.12.2013 autor Zdeněk Michalec, 23.12.2013
Pravidelné vánoční setkání brněnských chlapů bude již tradičně ve skautské klubovně v Bystrci. Sejdeme se v předvečer Silvestra, v obvyklých 19:15 hod.
Na programu je převážně nevážné povídání o tom, co nám přinesl uplynulý rok.

Doneste si prosím přezůvky a pokud se chcete připojit ke společné oslavě narození Božího syna, přijeďte raději MHD. Možností je více, např. tramvají č. 1, zastávka Ondrouškova.

Popis cesty:  Je to v areálu mateřské školky v Bystrci na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Na rozdíl od dřívějška nebude možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).

zatížení serveru