YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Čtyřjediné setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 7.10.2013 autor Jiří Buček, 1.10.2013
V pondělí poprvé v tomto školním roce proběhnou dělená setkání. Jak jsme o tom hovořili na prvních „chlapech“, zkusíme letos novou variantu, tedy setkání na čtyřech místech. Hostitelé, kteří mají menší prostory, mají právo výrazněji omezit počet návštěvníků, takže se snažme přihlásit co nejdříve.

Vzhledem k tomu, že od posledních dělených setkání uplynulo několik měsíců, máme určitě každý v sobě nastřádáno hodně radostí, bolestí, pěkných vzpomínek, ale i zklamání a nepochopení, o které bychom se chtěli vzájemně podělit. Pamatujme, že setkání bude pro nás tak přínosné, jak opravdověji a otevřeněji do něho každý z nás půjde.

Hostitelé nám k setkání nabízejí svoje posvátné prostory

 • v Babicích Jirka Brtník - popis viz
 • v Bystrci Petr Balous pro 6 hostů - adresa je  Kuršova 26 (1. patro).
 • ve Starém Lískovci Petr Janda - viz zde
 • v Líšni Zdeněk Řehák pro 5 hostů - adresa je Horníkova 32d
  mapa.pngPro ty, kteří přijedou autem od centra, tak nejlépe po Jedovnické až téměř k Velké Klajdovce, odbočit na Novolíšeňskou a těsně za autobusovou zastávkou odbočit na Molákovu a zaparkovat před poliklinikou - na mapce vyznačeno modře.
  Před domem je sice parkoviště, ale místa jsou rezervovaná k jednotlivým bytům, neparkujte zde prosím.
  Pro příznivce MHD jsou tu dvě možnosti:
  - tramvají číslo 8 na zastávku Kotlanova (6 minut chůze do kopce)
  - autobusem 78 na zastávku Velká Klajdovka (1 minuta chůze)
  Bubny - kvůli sousedům bohužel ne.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceBystrcLíšeňStarý Lískovec
JirkaPetrZdeněkPetr
LiborZdeněkIvanPetr
PavelJiříMartinPavel
PavelHonzaVladimírRoberto
MarekVáclavFrantišekPřemek
JirkaMarianLibor
VojtaJirka
Pavel
Milan

zatížení serveru