YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 72 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 17.6.2013 autor Zdeněk Michalec, 12.6.2013

K poslednímu setkání brněnských chlapů před prázdninami jste zváni do skautské klubovny v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Tentokrát půjde o neformální setkání, v případě pěkného počasí venku u ohně. Přizpůsobte tomu oblečení. Pokusíme se o rekapitulaci tohoto "chlapského školního roku" a můžeme se pobavit  o tom, jaký by měl být náš program po prázdninách.

 Popis cesty:  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Na rozdíl od dřívějška nebude možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou. 

zatížení serveru