YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Trojjediné setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 8.4.2013 autor Martin Šmídek, 2.4.2013
V pondělí se setkáme na třech místech. Možná bychom se mohli v myšlenkách vrátit k posledně probranému tématu o mužských archetypech (na stránce jsou podklady k tématu ke stažení).
Jak se přiblížit k ideálu harmonického muže, ovládaného vnitřním moudrým Králem? Jak se mi daří v sobě povzbudit Bojovníka, a přitom ho krotit, aby se nestal neovladatelným Temným rytířem? Je pro mě Milovník esencí životní síly, nebo mi ji naopak svojí nezřízeností bere? Pomáhá Mudrc mé duši na cestě k poznání dobra? Jak řeším rozpory mezi těmito "prapostavami" svého Já?
Setkáme se zde:
  • v Babicích u Libora Kabáta - viz zelený popis cesty
  • v Kohoutovících u Ivana Hudce (zde bez bubnů), cestu najdete zde
  • ZMĚNA!: místo v Kníničkách u Roberta se sejdeme
    v Bystrci u Zdenka Michalce (raději taky bez bubnů)  - popis viz

Těšme se radostí Velikonoc!

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceBystrcKohoutovice
LiborRobertoIvan
PavelJirkaMartin
PetrZdeněkHonza
PetrFrantišekPřemek
PavelPetrJiří
LiborJirkaMartin
JiříPetrZdeněk
EugenPavelMartin
JirkaJirkaJenda
PavelbJaromír

zatížení serveru