YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 25.3.2013 autor Martin Šmídek, 20.3.2013
K pravidelnému pondělnímu setkání brněnských chlapů nás zvou kamarádi ze Slatiny. 
Sejdeme se v přístavbě kostela v obvyklých 19:15 hod.   Program připravuje Martin Šmídek.

V rámci cyklu "Návraty ke kořenům" se zkusíme podívat dovnitř našeho já.
Archetypy bojovníka, mudrce, milovníka a krále nám pomohou odhalit,  nakolik je naše osobnost harmonická. Bůh po nás sice nechce, abychom byli dokonalí , ale naše hádavost, vychcanost, požitkářství nebo panovačnost mohou znepříjemnit život našim blízkým. To jsou stinné stránky našich archetypů. Na jejich světlé straně se nachází naše rozhodnost, rozvaha, empatie a moudrost - tím můžeme být požehnáním pro mnohé. 

Nepůjde nám o to, abychom si rezignovaně řekli "já už jsem holt takový..." a "starého psa novým kouskům nenaučíš". Smyslem setkání bude hledání cest a cestiček jak vyjít ze stínu do světla. Možná zjistíme, že nám pomůže to, co bychom nejméně čekali. 

Můžete si stáhnout presentaci a hlavně přepis přednášek Richarda Rohra z roku 2001 v Kroměříži. 
zatížení serveru