YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Jarní Hádinka a pozvánka na MS Kromeříž 2013

kopírovat odkazdatum akce 24.- 26.5.2013 autor Martin Sochora, 28.2.2013

Přátelé, kamarádi,

čas se naplnil a dříve, než přeteče přes okraj, svolal Mirek Dušín duchaplně Rychlé šípy, aby zasedli kolem ohně a vyřešili jednou provždy záhadu hlavolamu jménem co se začátkem července. Za romantického šumění Bobří řeky tehdy vyřknul Velký Vont ono libé slovo m a n ž e l á k y…

 

Tlumočíce jeho řeč, zveme Vás tímto ke službě pečounské na letošních Manželských setkáních v Kroměříži a taktéž k nácviku všeho potřebného na jarníHadince.

 

Potřebné informace, kecy i motivace naleznete v pozvánce v příloze, společně s přihláškou a pravidly. Zde http://www.ulozto.cz/xkAbLA8/video-z-prace-na-pozvance-mp4 přikládáme i malý bonus z práce na pozvánce. Nechť Vás ve dnech, kdy se Stínadla bouří, zahřeje na srdci :-) Pod heslem - pecoun - můžete stahovat do 30. dubna.

 

Přístav volá, ale ne tak nahlas, nástupní list (potvrzení od lékaře),informace k němu a další dokumenty k proštudování proto pošleme přihlášeným až v průběhu května.

 

Znáte-li nějakou duši, které je 17+, umí bejt s dětma a hodí se nám do party, přiveďte ji mezi nás, aby i ona mohla poznat tajemství Velkého Vonta a objevit v práci pro druhé a setkání s blízkými osobami pečounského druhu opravdový poklad černého delfína.

 

Kéž do našeho setkání provází naše kroky požehnání, kéž jsme vysvobozeni od všech záludů Bratrstva kočičí pracky...

 

Od chaty v Jezerní kotlině Vás zdraví a už teď se na Vás těší obě hlavy,

Pan Tofl a Papuč

zatížení serveru