YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Trojjediné setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 25.2.2013 autor Martin Šmídek, 19.2.2013
Jak se nám daří připravovat se na Velikonoce? Naplňuje nám tato příprava postní období a pomáhá nám to být snesitelnějšímí? Nenapadá nás akédie?

Jirka Motáček nás před týdnem provázel dvojí tváří lenosti, spolu s Katkou Lachmanovou. našli jsme se v některé krajní poloze projevů lenosti? Jsme horečnatě činní (to je špatně) nebo naopak málo činní (taky špatně)? Připomeňte si jeho přednášku z poznámek a prezentace, kterou nám dal k dispozici zde.

To by mohla být témata pro pondělní setkání ve třech skupinkách. Hostitelé budou:
  • Jirka Brtník v Babicích - popis viz
  • Přemek Paseka ve Šlapanicích - popis cesty zde
  • Martin Šmídek v Kohoutovicích - cíl cesty najdete zde a jednu z cest zde dole. V posledním odkazu uvidíte, jak jsme měli velký byt před 11 lety. Teď je náš byt poloviční (i díky některým z vás), takže prosím přijďte jen po přihlášení. Deset se nás vejde v pohodě. Bubny si klidně vezměte, děcka vedle taky furt dělají randál :-)

Přihlaste se do tabulky pod touto pozvánkou ... a přijďte spolu pobejt :-)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceKohoutoviceŠlapanice
LiborMartinPřemek
JirkaZdeněkJirka
Pavelpetrkarel
JirkaHonzaLibor
VojtaZdeněkJiří
JiříPavelRoberto
EugenPetrFrantišek
bJiříPavel
PetrJirkaBrauner
IvanPetr

zatížení serveru