YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 11.2.2013 autor Zdeněk Michalec, 6.2.2013
Další pravidelné setkání brněnských chlapů bude ve Slatině. 

Sešli jsme se v přístavbě kostela v obvyklých 19:15 hod. 

Večerem nás tentokrát bude provázel Jirka Motáček.

Tématem jeho přednášky podle knížky Kateřiny Lachmanové "Dvojí tvář lenosti" není jen lenost v tradičním pojetí, ale lenost v širším slova smyslu. Otcové pouště hovoří o omrzelosti, akedii - vnitřním rozkladu. Ten se u jednoho projeví nedbalostí a nečinností, u druhého naopak horečnou aktivitou, která ale nesouzní s Boží vůlí.

Jirka nám dal k dispozici své kateriály k přednášce

Pro příště popis cesty: Kdo pojede MHD, vystoupí na zastávce trolejbusu č.31 "Krejčího". Autem se dostanete na místo následovně: Olomoucká, Hviezdoslavova (směr Rohlenka,Vyškov - po staré), na kruhovém objezdu doprava (směr Šlapanice) - tato silnice vede přímo na křižovatku u kostela. 


zatížení serveru