YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 70 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 28.1.2013 autor Zdeněk Michalec, 22.1.2013

K dalšímu pravidelnému setkání se tentokrát sejdeme v duchovním centru na Lesné (cesta k DC viz http://www.setkani.org/index.php?id=271&case=445#act ). Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Na programu je přednáška Stanislava Balíka "Letnice dvacátého století".
Její téma konvenuje s letošním ústředním tématem setkáváním brněnských chlapů - Církev. Stanislav Balík jako spoluautor stejnojmenné knihy se bude v přednášce věnovat velkému tématu církevních dějin dvacátého století - druhému vatikánskému koncilu. Zaměří se na koncilem inspirované změny v tehdejší ČSSR. Dozvíme se, jak tehdejší režim ovlivňoval nejen podobu koncilní delegace, ale i následnou aplikaci koncilních dokumentů. Dostane se nám poznání, v jak náročných a těžkých podmínkách tehdejší katolická církev u nás žila a snad nám tato přednáška napomůže k pochopení, proč je dnes církev v českých zemích právě taková, jaká je.

Více o přednášejícím viz např. http://ispo.fss.muni.cz/stanislav-balik-1 

zatížení serveru