YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 72 akcí

Prameny mateřství a otcovství (GLOTRACH 2013)

kopírovat odkazdatum akce 23.- 26.5.2013 autor Zdeněk Michalec, 11.12.2012

Tato akce, kterou pořádá YMCA Familia, navazuje na „Mimořádný seminář pro manželské páry – Cesta k dospělosti vztahů v rodině“ z roku 2009. Podařilo se skloubit vzácný čas našich špičkových rodinných terapeutů s časem určeným pro celostátní setkávání chlapů a s radostí Vám proto můžeme nabídnout zcela jedinečnou akci (jak tématem, tak rozsahem), kterou bychom rádi přispěli k obohacení a zintenzivnění Vašeho osobního i společného růstu a k prohloubení rodičovství. Semináře se mohou zúčastnit manželské páry, které respektují, že program akce je vystavěn na křesťanských základech. To znamená, že vítáme členy křesťanských církví, lidi hledající i bez vyznání.

Seminářem Vás budou provázet zkušení odborníci:

Manželé PhDr. Trapková Chválová Ludmila a MUDr. Chvála Vladislav – mají bohatou a dlouholetou praxi v práci s rodinami a partnerskými vztahy, patří k našim nejpřednějším rodinným terapeutům.

ThLic. P. Glogar Petr, OCD - představený provincie bosých karmelitánů v ČR, pracuje pro mužské hnutí, manželská setkání a v rámci rodinné terapie.

A další odborníci jsou ještě v jednání…

O seminář je velký zájem a v tuto chvíli přijímáme pouze náhradníky. Stále však hledáme možnosti navýšení kapacity.

O bližší informace a zaslání pozvánky s přihláškou můžete požádat na adrese chlapi@familia.cz 

 

 

zatížení serveru