YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 72 akcí

EXPEDICE ARCTOS 1 - pro otce s dětmi

kopírovat odkazdatum akce 18.- 20.1.2013 autor Miloš Vyleťal, 19.9.2012

Dobrodružná výprava pro otce s dětmi do země věčného ledu... Úplné informace stáhni zde.
Fotky z loňské výpravy Arctos1 a Arctos2.

Dobrodružný víkend pro otce s dětmi

Ahoj polárníci, cestovatelé a objevitelé!

Zima je ještě daleko, ale mnozí se už ptají, kdy opět vyrazíme do zimní přírody za dobrodružstvím směrem na sever, k pomyslnému objevování Arktidy. Země – nezemě, která odedávna lákala svojí drsností, tajemností i bohatstvím. Budeme postupovat v šlépějích lovců kožešin nebo polárníků jako byl Hudson, Barents, Nansen či jiných nezdolných průkopníků.  Historie objevování severu je bohatá jak na velká vítězství, tak na mnohé prohry. Dnes se k tomu přidaly rychlé změny klimatu, tání ledového příkrovu severních moří a mizení tisíciletých ledovců. Spolu s tím jsou spojená nová dobrodružství a život ve změněných podmínkách… Jaká bude tato naše expedice? Podaří se nám nalézt schůdnou cestu, nezdolá nás mráz a vítr, nebo déšť a mokro? Dokážeme ulovit něco k jídlu, abychom mohli pokračovat? Dosáhneme nakonec „naši“ severní točnu?...  

Jestli vás to láká – přijeďte na tuto výpravu určenou otcům s dětmi ve věku cca 7-12 let (možnost účasti i starších; mladších spíše výjimečně podle zdatnosti, zejména tatínka :-).

Naši základnou pro expedici bude opět:

Dům setkání, Dolní Albeřice 1, Horní Maršov, (      499 874 152  ,      736 537 122  
ve dnech 18.-20.1.2013 

(začátek v pátek večeří 19.00, konec v neděli obědem kolem 13.00)
MOŽNOST PŘÍJEZDU A POBYTU DŘÍVE O 1-2 DNY!!!

Pošlete obratem vyplněnou přihlášku , která je přílohou této pozvánky, na adresu ymca@setkani.org. Pamatujte, že na start se dostanou jenom ti nejrychlejší!

Na setkání se všemi správnými dobrodruhy, jakéhokoliv věku, při překonávání všech překážek se těším a přeji létající fantazii a touhu, která pomáhá objevovat nové světy...

Miloš Vyleťal, starý VLK

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,*** 
pak vyplňte a odešlete na ymca@setkani.org

Expedice ARCTOS 1

Dům setkání, Albeřice, 18.-20.1.2013

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000  Sb. v platném znění.

Příjmení, jména a dat.narození / rč:

otec:

děti:

 

Adresa:   

telef.:  

e-mail:

Poznámky: (uveďte pokud chcete odvoz od nádraží, dietu, pokoj s vlastní sociálkou apod...)Příjezd:   v pátek večer, nejlépe do večeře v 19.00 h

Ukončení:   v neděli obědem kolem 13.00 h

Strava:   je zajištěna celodenní, v dostatečném množství.

Ubytování:   ve 2 – 6 lůžkových, zařízených pokojích. Postele s lůžkovinami. K dispozici je koupelna se sprchou a WC na patře. Pro zájemce možnost komfortních pokojů se samostatnou koupelnou a WC (příplatek 140,- Kč za lůžko a noc).

Poplatek:  

dospělý a děti nad 10 let: 454,- ; děti do 10 let 364.- Kč na osobu a den (u pokojů s vlastní sociálkou +140Kč) x 2 dny. V případě potřeby možnost požádat o slevu. Platba převodem na účet: 514048044/5500 VS=rodné číslo; KS=558 SS= 502.


zatížení serveru