YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Dělené setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 8.10.2012 autor Zdeněk Michalec, 2.10.2012

V pondělí 8.10.2012 se poprvé po prázdninách sejdeme ke sdílení a modlitbě v malých skupinkách. Hostiteli budou Ivan Hudec (Kohoutovice), Jirka Motáček (Slatina) a Zdenek Michalec (Bystrc).
Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Zapisujte se prosím do níže připojené tabulky.  
Abychom vytvořili dostatek prostoru ke sdílení, dohodli jsme se pro tento rok, že skupinky budou nejvýše osmičlenné. Pokud bude potřeba, jistě se najde další hostitel :-)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcKohoutoviceSlatina
RobertoJiříMartin
PetrJiříLibor
PetrPavelPavel
PetrMartinMilan
PavelFrantišekJiří
JirkaLiborKarel
JiříPřemekJirka
JaromírPavelJiří

zatížení serveru