YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Pozvání do Znojma

kopírovat odkazdatum akce 5.- 6.10.2012 autor Martin Šmídek, 2.10.2012
Po úspěchu "výjezdního zasedání" brněnských chlapů v Senoradech nás tentokrát zve Břeťa Weiss do Znojma na setkání se znojemskými kamarády. Těšit se můžeme zejména na jeho meditační zahradu, o které všichni, kdo ji navštívili, mluví v superlativech.

Sejdeme se v pátek 5.10. cca v 19 hodin na faře Znojmo - Louka (viz přiložená mapka). Zahájení bude mší sv. ve farní kapli, pak přijde pohoštění a sdílení ve společenství, večerka dle potřeby a schopností.

Spaní je připraveno v prostorách fary, která je relativně nová a je k tomu vybavena (matrace, přikrývky, možná i povlečení :-) - kdo má spacák, má to jednodušší :-) ).   

V sobotu pak pak prožijeme společně ranní mši (v čase dle dohody - nejlépe tak v 8 hodin) a potom se přesuneme auty na "křížový vrch" na zahradě u Weissů (pozor - bude asi po ránu chladněji). Pokud bude (a podle předpovědi má být) hezké počasí tak si na vrcholu společně zabubnujeme.

Důležité! Zapište se prosím do seznamu pod mapkou, aby Břeťa věděl, pro kolik kamarádů má připravit místa na spaní a něco na zub. Přál si to vědět co nejdříve ...

Příjezd na faru Znojmo-Louka: od Brna do Znojma směr Vídeň, na světelné křižovatce u hotelu Dukla (ten je v sídlišti nalevo) odbočit vpravo směr Městská plovárna, rovně až za plovárnu a odbočit vpravo k Louckému klášteru (ten vidíte stále jako dominantu a máte ho většinou stále po pravé ruce). K faře se vjíždí do barokní brány jakoby vracečkou doprava u mlýna.

GPS 48°50'23.215"N, 16°3'25.542"E


Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Znojmo
Petr
Roberto
Petr
Ivo
Petr
z

zatížení serveru