YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 10.9.2012 autor Zdeněk Michalec, 6.9.2012

K prvnímu setkání po prázdninách jste zváni do skautské klubovny v Bystrci.

Začínáme jako obvykle v 19:15 hod. Vezměte si prosím něco na přezutí.

Program tohoto setkání bude trochu volnější. Pobavíme se o chystaném programu na tento rok, modlitbou podpoříme blížící se chlapskou iniciaci a měl by zůstat i dostatek prostoru ke vzájemnému sdílení.

Popis cesty:  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Na rozdíl od dřívějška nebude možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou. 

zatížení serveru