YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna v Senoradech

kopírovat odkazdatum akce 10.- 11.8.2012 autor Zdeněk Loučka, 30.6.2012

Výjezdní prázdninové zasedání (třeba i na celý víkend)

Roberto Scavino a Zdenál Loučka Vás zvou na letošní prázdninové přespolní sezení s bubnováním (lze přibrat i jiné libozvučné nástroje), které letos proběhne v SENORADECH č.p.41 z pátku na sobotu 10.-11.srpna 2012. Téma : v pátek volné adorování Roberta včetně chorálních kreací, v sobotu možný výlet na Hadcovou step nebo přehradu, rozhlednu Babylon, údolí Oslavy nebo všechno dle dohody.

Věnujte, prosím, větší pozornost dalším instrukcím:

Místo: č.p 41 je umístěna na dveřích starého selského stavení s dostatkem místa pro ležení i sezení, chráněné před povětrnostními vlivy (takže za každého počasí)

Je potřeba se včas  PŘIHLÁSIT v přiložené tabulce nebo aspoň telefonem,mailem...(ubytování,strava)

Synchronizujte DOPRAVU a minimalizujte počet aut

Přibalit SPACÁK, popřípadě karimatku. Pro prvních třicet přihlášených jsou k disposici postele (bez peřin a polštářů), ostatní jak si ustelou...

Příjezd v pátek od 15.00 do NĚKDY. Oficiální zahájení v podvečer ???

Odjezd AŽ SE VYSPÍŠ, lze prodloužit i do neděle.

Konakty : Roberto (jídlo,pití) robertoscavino/centrum.cz, 602 720 509

               Zdenál (logistika) 602 582 616

Cesta : dálnice na Prahu (nebo po staré kolem Velké ceny) na Rosice, těsně před Rosicemi doleva na Tetčice-Neslovice, za Neslovicemi doprava Padochov-Oslavany, v Oslavanech doleva (směr Mohelno) Nová Ves-Senorady (z Králova Pole na místo 40 km).

autor Zdeněk Loučka, 30.6.2012

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Senorady
Zdenál
Roberto
Zdeněk
Martin
Pavel
Václav
Jiří
Petr
Jirka
Jirka
Mirek
Jaroslav
Pavel
Ivan
Libor
s

zatížení serveru