YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 25.6.2012 autor Zdeněk Michalec, 11.6.2012

Poslední setkání brněnských chlapů před prázdninami bude v pondělí 25.6.2012 ve skautské klubovně v Bystrci. V případě příznivého počasí posedíme venku u ohně. Přizpůsobte tomu oblečení.

Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Rádi bychom toto setkání věnovali ohlédnutí za uplynulým chlapským rokem. Přivítáme jakékoliv připomínky k náplni a struktuře programu, včetně nápadů pro příští rok.

Především jsou vítáni všichni, kdo by mohli do programu (ale i při pořádání jednotlivých setkání ) v budoucnu jakkoliv přispět.

Popis cesty:  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Na rozdíl od dřívějška nebude možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou. zatížení serveru