YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 28.5.2012 autor Zdeněk Michalec, 23.5.2012

Na další pravidelné setkání, které bude v pondělí 28.5.2012, nás zvou chlapi ze Slatiny. Sejdeme se v přístavbě kostela v obvyklých 19:15 hod.

Tématem večera nás bude provázet Jirka Motáček.

„Spojení s Bohem - i modlitbě se musíme učit“

Mnohé z naší klasické katolické literatury vztahující se k tématu modlitby se zabývá vznešeností modlitby, potřebností modlitby, teologií modlitby atd. Avšak o tom, jak se naučit modlit, je toho napsáno poměrně málo. Přednáška vychází z knihy jezuitského kněze Anthony De Mella „Spojení s Bohem“. Jedná se De Mellovy exerciční promluvy, které sám pečlivě připravil, ale nestihl publikovat. Působivě zde osvětluje tři základní témata: modlitbu, pokání a Kristovu lásku.

Písemnou podobu Jirkovy přednášky si můžete stáhnout zde (ve formátu PDF)

zatížení serveru