YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Dělené setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 2.4.2012 autor Libor Kabát, 29.3.2012

Mluvíme, mluvíme…  a nějak to nefunguje 

Navazujeme na 2 minulá setkání, naše zkušenosti, problémy, otázky.

Jirka Buček svolil a připravil pár otázek. (jsou v zeleném rámečku pod tímto textem)

Případně v rámci diskuze na volné téma Půst a příprava na letošní Velikonoce můžeme využít text Václava Vacka - na neděli

http://www.letohrad.farnost.cz/

Prakticky:


..Zkusme udělat občerstvení jen o chlebu a vodě a příspěvky dát na nějaký dobrý účel (postní almužna). Ten kdo nepříjde může poslat na účet (třeba koupit africké rodině kozu nebo tak nějak)- viz informace od Michala i s číslem účtu. 

.Michal psal:... 

Omlouvám se že jsem dlouho mezi chlapy nezavítal, ale skoro dva měsíce jsem marodil a pak jsem byl zase měsíc v Africe. Teď se snažím vmanévrovat do evropského časového standardu (ještě jsem se nevymanil z toho afrického). To bys neřekl, jaký je to rozdíl. Průměrné dožití v Africe je pod 50 let, ale podle tempa bych řekl, že v Evropě se dožíváme tak 150-ti let.  

Ten nápad se slepicí nebo kozou je skvělej. Kdybyste to někdo myslel vážně, tak máme v Bwindi Orphans projekty, kde se snažíme obstarat domorodcům kozy za účelem další chovu. Pro ně je totiž obtížné kozu pořídit, ale když už ji mají, tak starat se umějí.

P.S.: Jirka Brauner se nabídl, že pokud bude chybět doplatit na kozu tak to dodá. Pěkný úmysl 

Pro informaci, koza po přepočtu vychází asi na 1.200 Kč. Peníze se dají poslat na nějaký z účtů  č.ú.:  210764965/0300 var symbol 4010.

( http://www.bwindiorphans.org/?page=sbirkakozybwindi)

Přeji vám všem dobrou koncentraci, jasnou mysl i ostatní smysly, chuť pomáhat potřebným a odvahu měnit sám sebe!

Michal :)

 a u koho se sejdeme?

kopírovat odkazautor Jiří Buček, 30.3.2012

Otázky na pondělní dělené setkání

1.      Jaký model (partnerský, mocenský) uplatňuji při výchově dětí, komunikaci v zaměstnání, ve vztazích s lidmi kolem sebe (manželka, přátelé, sousedé, atd.).

2.     Které z neefektivních způsobů komunikace nejčastěji používám (výčitky, poučování, kritika, citové vydírání, zákazy, negativní scénáře, nálepkování, pokyny, příkazy, vyhrožování, křik, dávání za vzor, řečnické otázky, urážky, ironie).

3.     Vyber si jeden komunikační styl, kterým nejvíc ubližuješ, a zkus si říct, jak bys ho konkrétně nahradil něčím přijatelnějším.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcKouniceOchoz
ZdeněkJuraPavel
PetrJiříLibor
MartinPetrJirka
JirkaPavelJiří
Michalko
Ivan
Petr
Pavel
Petr
Roberto

zatížení serveru