YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

VII. světové setkání rodin, Milán

kopírovat odkazdatum akce 30.5.- 3.6.2012 autor Miloš Vyleťal, 7.3.2012

VII. světové setkání rodin
Itálie, Milán, 30. 5.–3. 6. 2012

V roce 2012 proběhne již Sedmé světové setkání rodin, tentokrát v italském Miláně. Tématem setkání je„Rodina – práce a slavení“. Průběžně Vás chceme z  oficiálních stránek setkání  informovat o současném dění a zprostředkovávat dostupné aktuální informace. V češtině na www.rodiny.cz .


Přijměte tedy naše  pozvání  a povzbuzení Svatého otce:

„Nadcházející Světové setkání rodin vytváří jedinečnou příležitost pro nové zamyšlení nad prací a slavením s ohledem na sjednocenou, životu otevřenou rodinu, dobře začleněnou ve společnosti a v církvi, která vedle ekonomického zajištění rodinného jádra věnuje pozornost i kvalitě vztahů.“

Papež Benedikt XVI.


Vše důležité, včetně nabídky dopravy a ubytování od CK Miklas Tour najdete na stránkách Národního centra pro rodinu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA!!! Za pouhých 2.800,- Kč - doprava, pojištění, ubytování ad.

zatížení serveru