YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Víkend pro otce s dětmi - Tatinec

kopírovat odkazdatum akce 18.- 20.5.2012 autor Jiří Zich, 6.3.2012
S tebou mne baví svět - Víkend pro otce s dětmi - Budislav Milí přátelé,

zvu vás na další víkend pro otce s dětmi, na který se už mnozí z vás a hlavně vaše děti ptali, nebo dokonce už i předběžně přihlásili. V tuto chvíli je víkend již zčásti obsazen, většinou těmi kdo už na podobném víkendu byli a tak ví co mohou očekávat.

Podle statistik se současný zaměstnaný táta věnuje svým dětem dohromady zhruba 10 minut týdně. Pojďme si toto skóre vylepšit !

Pro ty kdo pojedete poprvé jenom zopakuji, že je připraven program, který nám dá příležitost si zadovádět s našimi dětmi a přáteli, prožít trochu „klukovin“ a romantiky v přírodě. Nebudou chybět hry a soutěže pro malé i velké, střelba z luku a vzduchovky, házení nožem, točení lasem, možná i slaňování ze skály. Najde se i chvíle pro písničku, mši , noční posezení pro „radu starších“ a snad i nějaké překvapení. Pokud máte děti ve věku cca 6-12 let a chuť něco hezkého s nimi společně zažít – přijeďte. Věřím, že to bude opět skvělé. Věk dětí není nepřekročitelnou podmínkou – závisí zda zvládnete mladší a zda mají chuť přijet starší.

Bude to náš víkend a bude to kromě dopředu připraveného programu her a soutěží také příležitost se "ve vší skromnosti" trochu „vytáhnout“ před našimi dětmi, nebo se něco nového a zajímavého naučit od jiných. Bude to nádherná šance prožít dva dny v partě spřízněných duší, kde můžeme současně přijímat i dávat; být opravdivým tátou a současně klukem.

Uvítám pomoc a spolupráci při přípravě a vedení programu. To, jak se akce vydaří bude - jako vždy - záležet na tom, jakou si ji uděláme. Pokud máte osvědčené hry nebo jiné nápady - přineste sebou. Pokud hrajete na kytaru, foukací harmoniku, flétnu nebo jiný přenosný hudební nástroj - vezměte ho sebou. Hodně oblíbený se stává buben – jestli máte vezměte sebou. Jestli ovládáte nějaké zajímavé dovednosti, triky, fóry apod. (lasování, kouzla, uzlování, vtipy, povídky, cvičení, hry atd.) nezapomeňte si doma co k jejich předvedení (případně naučení jiných) potřebujete (nebo mi zavolejte abych to sehnal a dovezl - pokusím se). Osvědčené nářadí jako luky, vzduchovky, lasa, biče, lana a vybavení, pokud máte – nenechte doma! Jsou tu i ping-pongové stoly – kdo máte zájem, vezměte si nádobíčko. Pamatujte na vhodné oblečení, obuv a jiné potřebné vybavení. Nezapomeňte na dobrý nůž, Bibli a dobrou náladu…


KDY: 18. - 20. května 2012, příjezd v pátek od 18:00h; ukončení v neděli úklidem a obědem

KDE: Rekreační zařízení TOS Svitavy (chatkový tábor), Budislav 220, okr.Svitavy.
Budislav leží zhruba uprostřed trojúhelníku Litomyšl – Polička - Skuteč. Nádherné prostředí mikroregionu Toulovcovy Maštale; pro nalákání – viz www.mastale.cz

Přehledová mapa, kde se Budislav nachází

Itinerář ve formátu MS Word je ke stažení ZDE
Pro majitele GPS přístroje:
Loc: 49°47'41.553"N, 16°9'31.321"E.

Doprava nejlépe vlastním autem. Možnost i autobusem, popř. vlakem (ale je to komplikovanější). Autobusové spojení z Litomyšle je nad očekávání husté (a jak jsem se díval, do Litomyšle je to také operativnější autobusem). Tábor leží na kraji lesa za rybníky jižně od Budislavi.

Kontakt na ostatní přihlášené účastníky (možnost se spojit pro cestu autem apod.) rozešlu všem příhlášeným e-mailem, na požádání obojí dopisem (nebude –li jiného zbytí ;-).

Strava bude celodenní (snídane,obedy a svaciny si pripravíme z nakoupeného proviantu, večeře v restauraci )

Ubytování ve v sedmilůžkových chatách. Nutno přinést vlastní spacáky, případně i karimatku. Kapacita je omezena cca počtem 30 lůžek..

Účastnický poplatek: 450,- za mladší děti (poloviční porce); 500,- za starší děti (celá porce) a 550,- za dospělého. Platba přímo na místě.

Přihlášky posílejte na e-mail: jzich(zavináč)atlas.cz ;

Těším se na brzké setkání s vámi všemi. Přeji vám na cestu modrou oblohu a Boží požehnání.

Jiří Zich

zatížení serveru