YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 5.3.2012 autor Zdeněk Michalec, 8.3.2012

K dalšímu setkání nás zvou chlapi z Lesné
(cesta k DC viz http://www.setkani.org/index.php?id=271&case=445#act ).

Jako obvykle na tomto místě začínáme až v 19:30 hod. V případě dřívějšího příchodu počkejte prosím venku!

Program pod názvem Mluvíme, mluvíme…  a nějak to nefunguje pro nás připravil Jirka Buček. Píše k tomu následující:

"Tématem tohoto letošního chlapského roku je slovo. Do toho spadá i následující otázka: Proč, i když mnohdy říkáme sebelepší věci, se výsledek nedostaví, tedy proč je často sdělování našich myšlenek, názorů a požadavků tak málo účinné? Na setkání se zaměříme především na neefektivní způsoby komunikace – inspirace knihou Respektovat a být respektován (autoři Pavel Kopřiva, Jana Nováčková, Dobromila Nevolová, Tatjana Kopřivová) a přednáškou manželů Kopřivových."


Aktualizováno

S Jirkovým souhlasem a komentářem: "..Je ale fakt, že to nebyla klasická přednáška, spíš komentář k napsanému + debata + zábava.." si můžete poslechnout, co jsme se dozvěděli, naučili, prodiskutovali. Přinejmenším to je dobrá příprava na dozvuk myšlenek na nadcházejících dělených setkáních...

Záznam přednášky je k dispozici v mp3.
Pracovní list ve formátu Word.

Jirka.Š.

zatížení serveru