YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 20.2.2012 autor Zdeněk Michalec, 15.2.2012

Místem dalšího pravidelného setkání brněnských chlapů bude skautská klubovna v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod. Program pro nás připravili Marek Dvořák a Marek Boro. Téma je poněkud netradiční:

Marek Dvořák: "Ve zdravém těle zdravý Duch" 

Naše pravidelná setkávání jsou zaměřena na spirituální, případně duševní rozměr člověka a jen mimořádná se někdy týkají i rozměru tělesného (třeba kuželky nebo rituál "Kolová hradba"). Pondělní setkání by mělo tento dluh tělesnému rozměru naši osobnosti splatit. Povíme si něco o zdravém životním stylu a kdo se na to bude cítit, může si udělat i krátký test své tělesné kondice.

Marek Boro: „Příčiny, prevence a léčba nemocí“
V tématu se budu zabývat otázkami: co nám o zdraví sděluje Písmo svaté, jaké jsou příčiny nemocí, jak se o zdraví nestarat úzkostlivě, jaké jsou efektivní metody prevence a léčby nemocí, jaké jsou kořeny a zásady západní medicíny a jakou roli v ní hraje víra.

Doneste si prosím přezůvky!

Popis cesty:  Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci na Vrbovecké 2  (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Na rozdíl od dřívějška nebude možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou.

zatížení serveru