YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 75 akcí

Dělené setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 9.1.2012 autor Libor Kabát, 4.1.2012

Na tomto setkání se v malých skupinkách podělíme o své plány, naděje a očekávání, se kterými vstupujeme do nového roku.

Zvou nás tito ochotní hostitelé:

 • do Babic Jirka Brtník - popis viz
 • Petr Janda do Starého Lískovce zde
 •  Ivan Hudec do Kohoutovic, na Potockou 28. Více snad napoví mapka. Potocká je jednosměrka a je průjezdná z kopce dolů. Je tedy třeba najíždět od hospody. Je to naznačeno i v mapce. Pro lepší orientaci jsou v mapce přidána i známější místa setkání (u Martina a u Seye). Pokud byste měli problém s orientací, volejte na Ivanův mobil 602 348 993.


 • Přihlašovací tabulka

  Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

  BabiceKohoutoviceStarý Lískovec
  JiříIvanPetr
  LiborZdeněkPřemek
  KarelMartinJan
  VojtaJosefJosef
  PavelJiříPetr
  PetrJiříJiří
  PavelJiříPavel
  PavelPavelJirka
  JirkaJaroslavVáclav
  HonzaPavelPetr
  JirkaMartinPetr
  bkHonza

  zatížení serveru